خلاقیت در قالب ویدیو (قسمت اول)

۲۳ مهر ۱۳۹۷

آژانس تبلیغاتی امین نوین سعی دارد تا در راستای ارتقاء سطح سلیقه ی عمومی در زمینه ی تبلیغات و همگام شدن با دنیای تبلیغات مدرن بخشی از فعالیت های وبسایت سازمانی خود را به معرفی انواع تبلیغات خلاقانه و آگهی های منتخب دنیا و در مواردی، تحلیل و بررسی آنها اختصاص دهد.

به امید آنکه برای شما مخاطبان عزیز نیز مفید واقع شود و مارا از نظرات و پیشنهادات خود از طریق راههای ارتباطی این مجموعه اگاه سازید.

چند ویدیو منتخب از وبسایت معتبر ads of the world رو باهم ببینیم، از کمپانی های Mercedes Benz و Jeep :

از ویژگی های های بار شمر زیادی از آگهی های ویدیویی موفق،تاثیرگذاری در عین کوتاه بودن است که این آگهی نیز خود را بخوبی در این زمره جای داده است.

آخرین اخبار و مقالات

تبلیغات به سبک خودروسازان

همه می دانیم خلاقیت در تبلیغات ترفندیست انکار ناپذیر برای جذب مخاطبان و در نهایت ترغیب انها به خرید. رویکرد خودروسازان برتر جهان به خلاقیت نیز مهر تاییدیست بر این نظریه که معرفی ویژگی های فنی یک محصول بدون درگیر کردن مخاطب با یک پیام خلاقانه، نمی تواند به  موفقیت بیانجامد.

بیشتر بخوانید

خلاقیت در قالب بیلبورد!

تبلیغات بیلبوردی یا تبلیغات محیطی یکی از پرطرفدارترین و قدیمی ترین انواع تبلیغات هستند که با وجود تحول تبلیغات در دنیای مدرن، همچنان یکی از ابزارهای محبوب تبلیغات از نظر صاحبین کسب و کار و برندها محسوب میشود. تعدادی از خلاقانه ترین بیلیوردهای دنیا را با هم میبینیم. باشد که در کشور خودمون هم شاهد تبلیغات محیطی قوی تر و خلاقانه تری باشیم.

 
بیشتر بخوانید

تاثیرگذاری در یک نگاه!

اثرگذاری برخی از تبلیغات خلاقانه دنیا به قدری زیاد است که گاهی منجر به ایجاد سبک جدیدی از تبلیغات میشود ( نه صرفا تقلید و کپی برداری! که نه تنها مورد توجه قرار نخواهند گرفت بلکه به نابودی برند نیز کمک زیادی خواهند کرد... ). برخی از جالب ترین تبلیغات پرینتی را باهم در این مطلب می بینیم.

بیشتر بخوانید